Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Den otevřených dveří NZDM Archa

Vloženo: 11. října 2023

Od 2. - 8 .10.2023 se konal 15. Týden sociálních služeb, jehož iniciátorem je od roku 2009 Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky. V rámci tohoto týdne se členské organizace zapojují do Celostátního dne otevřených dveří. Akce má za cíl přiblížit fungování sociálních služeb široké veřejnosti a umožnit zájemcům nahlédnout pod pokličku služeb nebo se zapojit do řady doprovodných aktivit, které napříč republikou probíhají.

 Za Dítě a kůň, z. s. - Sdružení pro hipoterapii jsme již po několikáté otevřeli dveře do NZDM Archa, které sídlí v OC Pasáž v Kutné Hoře. Zájemci si mohli prohlédnout naše prostory, popovídat si s pracovníky nebo se zapojit do některé z tvořivých dílniček, které tu byly připraveny. Součástí Dne otevřených dveří byl také dobročinný bleší trh a v odpoledních hodinách fotografický workshop připravený jedním z našich klientů. Prostor oživil také nový výstavní panel, na kterém jsme prezentovali fotografie z aktivit Komunitního klubu pro ukrajinské rodiny a výtvarná díla z neurografologických workshopů, které jsme realizovali díky podpoře Nadace Via v rámci projektu "Z Ukrajiny mezi nás".

Ti z Vás, kteří nás nestihli navštívit a zajímalo by je k čemu služba slouží a jak pracujeme, se mohou ozvat na kontakty uvedené na našem webu v sekci Sociální služby (NZDM Archa). Rádi Vás po předchozí domluvě po provozovně mimo otvírací dobu provedeme a můžete si odnést třeba naši výroční zprávu nebo nový letáček služby, který se již brzy objeví i na našich webových stránkách.

Tým NZDM Archa

Galerie