Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Další celorepubliková sbírka potravin

Vloženo: 16. listopadu 2022 v 11:39

Další celorepubliková sbírka potravin, která proběhla 13.11.2022 ve více než 1400 prodejnách v České republice, pomohla doplnit sklady potravinových bank. Po koronavirové krizi a s narůstající inflací se stále více osob a rodin dostává do finanční nouze, a často se jim nedostává ani základních potravin. Do potravinové sbírky se stejně jako každý rok zapojili také dobrovolníci z organizací Dítě a kůň, z.s. - Sdružení pro hipoterapii a SK Barbora, z.s., jež provozuje potravinovou banku v Kutné Hoře. Společně jsme strávili celou sobotu v prodejně Tesco Poděbrady. Potraviny a drogistické zboží, které se podařilo nashromáždit, poputují k potřebným občanům ORP Kutná Hora prostřednictvím sociálních služeb, ale také skrze pracovníky sociálního odboru města Kutná Hora či samotnou potravinovou banku.

Ti z Vás, kteří se do sbírky nestihli zapojit osobně, tak mohou učinit ještě do 22.11.2022 prostřednictvím on-line nákupů na obchodech Košík.cz, Rohlík.cz a iTesco.

Všem, kteří podporujete seniory, rodiny v krizi, rodiče samoživitele, pěstounské rodiny, hendikepované občany či lidi bez domova, z celého srdce děkujeme!

Tým zaměstnanců Dítě a kůň, z.s.- Sdružení pro hipoterapii

Galerie